Info

Mistrovské tituly pro LUCIE –  Černou a Pilařovou

Lucii Černé se potvrdila správná volba rakety z našeho sortimentu, když si vybrala chromově lesklou „CP 5000“ a získala s ní titul „Mistr České republiky 2010“ v kategorii juniorů do 17 let.

Lucie je v týmu hráčů podporovaných SOTXem od letošní sezony a my jí  do Českého Krumlova přejeme spoustu dalších sportovních úspěchů.

IMG_2500 Lucie_Cerna_IMG_2468 Lucie_Cerna_IMG_2368 Lucie_Cerna_IMG_2509

Další mistrovský titul získala velká naděje ústeckého badmintonu Lucie Pilařová. Dokázala ho vybojovat ve čtyřhře – její oblíbené disciplíně. Lucie je hráčkou ústeckého badmintonového klubu TJ Chemička, kterého jsme partnerem v nejvyšší badmintonové soutěži – v 1. lize.

IMG_2664 IMG_2339 IMG_2727

Lucie Černá se stala členkou týmu hráčů podporovaných SOTXem. Lucie je zástupkyní  mladší hráčské generace a také úspěšnou českou reprezentantkou.  Půvabnou badmintonistku z Českého Krumlova hrající badminton moderním a agresívním stylem Vám přinášíme na několika fotografiích z Mistrovství České republiky.

lucie3 lucie5 lucie4 lucie1

Pavel Florian obhájil bronzovou medaili ve dvouhře na Mistrovství České republiky. Pavel je jedním z reprezentantů České republiky hrajících kompletně s naším vybavením.

K vynikajícímu úspěchu gratulujeme!

flora_titul flora_mcr flora_mcr_II

http://www.pavelflorian.cz/

Mistrovství České republiky 2010

plakat

SOTX věnoval ceny pro vítěze Mistrovství České republiky 2010 v kategorii do 19 let.

http://www.badmintonul.wz.cz/mcr/

1. badmintonová liga se SOTXem

Na začátku letošní prvoligové badmintonové sezony jsme se stali oficiálním dodavatelem dresů pro badmintonový klub z Ústí nad Labem – TJ Chemička,  oddíl badmintonu. Na několika fotografiích Vám přinášíme momentky z nejvyšší badmintonové soutěže v Česku. Po odehrání základní části ligy je jasné, že se „ústečtí chemici“ v soutěži udrželi a přímá sestupová příčka zůstala jednomu z pražských týmů.

Držíme jim palce v jarní baráži!

IMG_6950

Pánská čtyřhra

team_liga

Nastoupený ligový tým

IMG_7055

Po mixu

IMG_6497

Bratři Vitverové

IMG_6797

Jan Vitvera

IMG_7113

Krásná čtyřhra

IMG_6834

Šťastný soupeř

Létající jednička týmu Martin Nevečeřal

Týmová jednička