O Sotexu

Dovolujeme si Vám představit světově známou značku na profesionálním sportovním poli – SOTX. V badmintonových kruzích jsme vnímáni jako propagátoři sportovní moudrosti – WISDOM. V našich profesionálních produktech pro badminton se snoubí věda a technologie s neúprosným sportovním výkonem. Díky spojení nejmodernějších technologií s poznatky od nejlepších badmintonistů na světě Vám můžeme nabídnout to nejlepší pro profesionální badminton bez kompromisů.

SOTX značka je v současnosti celosvětově vnímána jako elita mezi výrobci potřeb pro badminton. I díky tomu jsme se mohli stát exkluzivní sportovní značkou pro EPOF 2008 (european players olympic forum) a jeho nástupce Team European 2012 – rozvojový program organizovaný Badmintonem Evropy. Jeho úkolem je pomoci vybraným talentovaným hráčům z Evropy v jejich snaze kvalifikovat se na letní olympijské hry v roce 2012 v Londýně.

Kromě toho jsme dodavatelé sportovního vybavení pro Sichuan Badminton team, Hubei badminton team a Liaoning mens badminton team. Mezi naše smluvní hráče patří taková jména jako Pavel Florian (Čech), George Li (Angličan), Ruben Gordown (Španěl), Daniel Font (Angličan), Liubov Chudentseva (Ruska), Zuzana Orlovska (Slovenka), Luka Zdenjak (Chorvat) a mnozí další. V Čechách jsme partneři hlavně pro prvoligový badmintonový klub TJ Chemička Ústí.

Vybavení pro badminton pro Vás vyvíjíme ve vlastním vývojovém středisku a hlavním mottem je pro nás slogan SOTX „3S“ (special, suitable, smart). Díky tomu můžeme široké badmintonové veřejnosti nabídnout produkty s profesionálním duchem a „3S“ konceptem. V našem portfoliu raket máme nejlehčí raketu na světě (LG-200 / 76g), nejdelší raketu (680 mm), nejdražší raketu (Woven 16) a nejtenčí a zároveň nejpružnější výplet na světě (1040 TI-65).

Vzhledem k filozofii firmy o poskytování naprosto precizních výrobků na nejvyšší technologické úrovni Vám samozřejmě nabízíme plnou záruku na naše výrobky a dále pro Vás máme připraveny testovací balíčky raket, kdy si vyberete tu nejvhodnější pro Vás. Odborné poradenství od našich partnerů je samozřejmostí. Samozřejmě Vám i můžeme zajistit vypletení raket typem strun podle Vaší badmintonové výkonnosti. Pro badmintonové kluby máme připraven systém podpory vybraných hráčů nebo mládeže. Pokud budete pořádat badmintonový turnaj jakékoliv úrovně tak Vás také rádi podpoříme.